top of page

EYÜP

PROJELERİ

KAĞITHANE

PROJELERİ

Projeler

EMTI ONAYLI LOGO-02.png

 OFİS

ofis

EMTİ İNŞAAT EMLAK TİC. A.Ş. 1993 Yılıında başlattığı faaliyetlerini, kurduğu EMTİ GRUP  Şirketi ile büyütmeye devam etmekte olup, varoluş nedeni insanlara içinde mutlu olacakları, yaşama dair her kolaylığın sağlandığı, konfor ve kaliteden uzaklaşmayan çalışmalarla modern yaşam alanları oluşturmak, insanlara faydalı, doğaya saygılı, yaşamı kolaylaştıracak, kaliteli projeler üreterek değerlerimize sahip çıkmaktır. İnşaat sektörü her işten önce projelerin özünde ki yaratıcılığa bağlılık duymayı ve saygı göstermeyi gerektirmektedir. Biz de bu bilinçle gerçekleştirdiğimiz her projenin yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal kimliğimize yeni değerler kattığına inanıyoruz. 

NOVASUITES, konsepti, optimizasyonu ve uygulamasıyla, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan KAĞITHANE’de iş ve aile yaşamını bir bütünlük içinde yeniden kurguluyor. Açık şekilde alternatifsiz olmanın yapıtaşları olan YENİLİK, ÖZGÜNLÜK ve KALİTE kavramlarının üzerinde parlayan bir yıldız gibi yükseliyor.  NovaSuites Projesi EMTİ EMLAK VE İNŞAAT A.Ş. -  KİZE YAPI GRUBU A.Ş.

İŞ ORTAKLIĞI tarafından hayata geçirilmektedir. 

LOGO.png

ÖZEL EVİSTANBUL KIZ ÖRENCİ YURDU

Evistanbul, üniversiteli gencin başarı ve motivasyonuna odaklanmış konseptiyle, 2+1, 3+1 dayalı döşeli daireleri, etüt odası, restaurant'ı, teras cafe'si, sineması, fitness'ı, mini market'i, çamaşırhanesi, 24 saat güvenliği ve oda servisi ile tüm detayları düşünülmüş bir konaklama modeli sunmaktadır.  Güvenliği ve rahatlığı birinci önceliği olarak belirlemiş, genç ve dinamik tasarımıyla öne çıkan Evista, üniversiteli öğrenciler için "apart otel" yaklaşımına sahip yaşam alanını hayata geçirmektedir. İstanbul Alibeyköy'de yükselen Evista Apart Yurt, yurt standartlarını en üst düzeye çıkararak öğrenciler için  bir ev sıcaklığı sunuyor.

 

EYÜP BÖLGESİ PROJELERİ

eaa102db-24de-4864-a682-17c8fe442b8a
911d65b3-9a55-4bb4-9081-e1a8da114b9d
eaa102db-24de-4864-a682-17c8fe442b8a

KADIKÖY BÖLGESİ PROJELERİ

FENERYOLU CADDESİ

kadıköy ilk
kadıköy ilk

press to zoom
kadıköy ilk
kadıköy ilk

press to zoom
1/1

DOSTANE SOKAK 

YAPACAĞIMIZ PROJELER

ERENKÖY IŞIK KOLEJİ BİTİŞİĞİ

bottom of page